Budownictwo

08-11-2019

Branża budowlana ewoluuje w ogromnym tempie, niestety kto nie nadąża zostaje w tyle. U nas pasja jest głównym czynnikiem, który nadaje rozwojowy kierunek w przedsiębiorstwie. Z takim podejściem odważnie sięgamy po coraz to nowsze rozwiązania i tu możemy wykazać przewagę. Za sprawą specjalistycznej wiedzy, wykwalifikowanej kadry oraz nowych technologii nasze mury powstają w szybszym tempie i w lepszej jakości. Tradycyjne murowanie zaprawą murarską coraz częściej zaczyna być wypychane przez szlifowane cegły i bloczki połączone zaprawami klejowymi. Innowacja to coś co lubimy najbardziej!

W zakresie naszych usług wykonujemy projekty polegające na budowaniu domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Na życzenie klienta zajmujemy się kompletną organizacją przebiegu projektu, od geodety i prac ziemnych począwszy do stanu surowego zamkniętego włączając wykonanie elewacji.

Zapraszamy do naszego biura na przedwstępną rozmowę, w której odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania związane z budownictwem oraz bardzo chętnie udzielimy porad dotyczących doboru materiałów, organizacji oraz przebiegu projektu.