Cleanroom

23-10-2019
Sterylne metalowe ściany oraz sufity

Jak w każdym sektorze szeroko pojętego budownictwa możemy dostrzec codziennie pracę inżynierów w kierunku innowacji. W Polsce korzystamy z przeróżnych nowoczesnych rozwiązań w budownictwie, sektory prac wykończeniowych obiektów mieszkalnych stosują czasem systemy, których nie znają niemieckie rozwinięte firmy.
Na co chcę zwrócić uwagę: korzystamy z dobroci w danym sektorze budownictwa, a w innym nie rozglądamy się już tak szeroko. Dlaczego?
W naszej ofercie posiadamy coś co przyspieszyło pracę oraz odciążyło od nadmiernych dodatkowych wyborów materiałów przez inwestorów podczas budowy czy też remontów obiektów produkcji w farmakologii, magazynów leków, gabinetów lekarskich, gabinetów zabiegowych itp. Jak każdy dobrze wie w tych pomieszczeniach sterylność jest najważniejsza i na pierwszym miejscu.

Montujemy ściany oraz sufity metalowe, które nie potrzebują żadnej dodatkowej obróbki, są idealne w utrzymaniu czystości i są stworzone, jak sama nazwa CLEANROOM wskazuje do pomieszczeń, w których sterylność stawia się na pierwszym miejscu.