Nowoczesne rozwiązania budowlane w obiektach komercyjnych.

23-10-2019
Biuro, Sala konferencyjna/bankietowa na najwyższym poziomie.
Mamy rozwiązanie

Pragniemy podzielić się doświadczeniem jakie zdobyliśmy w krajach Europy zachodniej i pokazać jak szybko i wygodnie można stosować te systemy podnoszące standard, które stosują np.”praktyczni Niemcy”.
Prostota i funkcjonalność przede wszystkim. W biurze pracownik musi być wydajny i jakościowy, a żeby tak było jego miejsce pracy musi być do tego przystosowane.
Sale bankietowe, restauracje czy kryte baseny są stworzone do tego by odpoczywać i czuć się jak najlepiej. Różnica jaką zauważam w takich obiektach w Polsce, jest niestosowanie np. sufitów akustycznych. Jest to duży błąd. Będąc nawet w sieciowych restauracjach np. Niemczech można delektować się nie tylko dobrym jedzeniem, ale również akustyką, która nie pozwala nam słyszeć nieprzyjemnych dźwięków, odbijanych talerzy czy też wysokich tonów przekładania sztućców. W Polsce niestety, nie inwestujemy w takie szczegóły, a to przekłada się na opinie i ponowne odwiedziny klienta.

Na te wszystkie niedogodności oraz podniesienie standardów mamy rozwiązanie w naszej ofercie.
Sufity akustyczne, Sufity chłodząco-grzewcze, podwójne podłogi, syntetyczne okładziny ścian – innowacyjna gładź wzmacniająca odporna na spękania. Wiemy jak najlepiej wykorzystać je w twojej inwestycji!