O nas

PRAXTON to doświadczenie i profesjonalizm.
Nie akceptujemy amatorstwa i półśrodków. Chcemy budować dla pokoleń, trwale i funkcjonalnie.

 
Historia przedsiębiorstwa
Przygoda z budownictwem, która przerodziła się w życiową pasję zespołu PRAXTON, miała swój początek w 2007 roku. Szereg realizacji, oraz grono zadowolonych klientów sukcesywnie wzmagały apetyt na więcej. Podejmowaliśmy się coraz to nowszych, większych zleceń. Zawiązywaliśmy nowe współprace z poważnymi firmami m.in. z Niemiec. Praca na dużych budowach pozwoliła poznać strukturę zarządzania oraz schematy podziału obowiązków, co z powodzeniem wykorzystujemy do tej pory. Nasza siła i niezawodność pozwoliła na dynamiczne dostosowanie się do najwyższych polskich standardów.

Nowy start
Praca w kraju i za granicą, przy niewielkich i dużych zleceniach, samodzielnie i w kooperacji z innymi przedsiębiorstwami, dała nam niesamowitą dawkę wiedzy i doświadczenia, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Nauczyliśmy się jak kierować grupami, jak inwestować oraz jak dobierać materiały i techniki do konkretnych przypadków. Potrafimy sprawnie tworzyć strategie i wychodzić z kryzysów. Nie boimy się podejmować ryzykownych kroków, niczego nie żałujemy.
 

Przez 12 lat funkcjonowania na rynku, poznawania dużych firm od środka, wyciągania wniosków i rzetelnej nauki w praktyce – dziś budujemy własne przedsiębiorstwo.

 

Nie przestaliśmy praktykować tak ryzykownych kroków , poznawaliśmy coraz to więcej podobnych firm, byli to między innymi: LINDNER, HAUNFELLNER INDUSTRIEMONTAGE, CLESTRA, SI TROCKENBAU, Mamy za sobą duży bagaż wspólnie wykonanych projektów. Nauczyliśmy się, jak kierować grupami, jak inwestować i w jaki materiał do wykonywania prac. Jak planować strategię i jak wychodzić z kryzysów. Mimo tego, że znajomi właściciele innych firm budowlanych zawsze nam odradzali współprace z takimi dużymi firmami, nigdy nas to nie zniechęciło. Pomimo to, że nie zawsze te stosunki były łatwe i nie zawsze dawały dodatni wynik w bilansie, nigdy choć przez chwile nie żałowaliśmy, kolejnych kroków i podejmowania się ryzykownych projektów.

Wizja firmy

Wprowadzanie trendów na nowoczesne systemy i rozwiązania w budownictwie to nasze marzenie, a pasja jest największym motywatorem w tym przedsięwzięciu. Odkrywanie alternatyw dla przestarzałych i nie do końca doskonałych systemów budowlanych daje nam mnóstwo radości oraz poczucie spełnienia. Takie podejście pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze jednocześnie podnosząc niezwykle ważny aspekt jakim jest NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Cel
Przyjazne dla współpracowników miejsce zatrudnienia jest naszym największym marzeniem. Tylko w takiej atmosferze można osiągać najlepsze wyniki i wysoką JAKOŚĆ. Udało nam się stworzyć taki mechanizm, a teraz rozwijamy przedsiębiorstwo PRAXTON.